MENU...

Bilety na hokej
Bilety na hokej

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
UNII OŚWIĘCIM

Biało-niebiescy dziewięciokrotnie zdobyli tytuł mistrzów Polski. Po raz pierwszy ta sztuka udała im się w 1992 roku, gdy w finale play-off pokonali Naprzód Janów. W 1998 roku zespół z Chemików 4 przerwał hegemonię Podhala Nowy Targ i przez kolejnych siedem lat zasiadł na hokejowym tronie. W sezonie 2023/2024 po dwudziestu latach wrócił na hokejowy szczyt.

Nasz klub zdobył też dziewięć srebrnych medali i trzy brązowe. Dwukrotnie sięgnął po Puchar Polski.

W sezonie 1992/1993 zajął piąte miejsce w Pucharze Europy. Takim osiągnięciem nie może pochwalić się żaden polski klub.

Aktualności

Jeden cel. Zwycięstwo

Dziś zostanie rozegrany mecz 16. kolejki TAURON Hokej Ligi. O 18:00 Unia Oświęcim zmierzy się...

Wszystkiego najlepszego!

Dziś 25. urodziny obchodzi Jimi Rönkkönen. Naszemu napastnikowi życzymy przede wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia hokejowych...

Wszystkiego najlepszego!

Dziś 25. urodziny obchodzi Jakub Lewandowski. Naszemu napastnikowi życzymy przede wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia hokejowych...

Wszystkiego najlepszego!

Dziś 19. urodziny obchodzi Maksymilian Mościcki. Naszemu obrońcy życzymy przede wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia...

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Tychy 15367227
2.Polonia Bytom16337135
3.KH Energa Toruń15326534
4.GKS Katowice 18317543
5.ECZD Zagłębie Sosnowiec15286838
6.Unia Oświęcim14255447
7.Comarch Cracovia16232839
8.JKH GKS Jastrzębie15202839
9.STS Sanok1532068
10.Podhale Nowy Targ15018127

NAJBLIŻSZY MECZ...

31 października 2026 (sobota) 18:00

-
DNI
-
GODZIN
-
MINUT
-
SEKUND
Podhale Nowy Targ

Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
tel. +48 797 377 431
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...