MENU...

Zostań sponsorem

Unia Oświęcim oferuje szerokie możliwości w zakresie reklamy i promocji, marek, produktów i usług.

Zacznijmy od tego, że relacje z każdego spotkania Polskiej Hokej Ligi są transmitowane przez platformę PolskiHokej TV, a każdy z klubów w przerwach między tercjami może zamieścić swój film reklamowy.

Decydujące spotkania sezonu pokazywane są też w TVP Sport, czyli największym otwartym kanale sportowym dostępnym na multipleksie.

Oferujemy również wzmocnienie przekazu dzięki obecności w mediach społecznościowych, które odwiedza wielu polskich kibiców.

Szeroki wybór nośników reklamowych daje możliwość promowania produktów, usług i marek w oczekiwany sposób.

Dysponujemy obecnie następującymi nośnikami reklamy i promocji.
– Reklama na strojach zespołu
– Reklama TV w platformie PolskiHokej.TV
– Reklama na bandach i na tafli
– Reklama na telebimie
– Reklama na oficjalnej stronie internetowej klubu

Jeśli jesteś zainteresowany, przygotujemy dedykowaną ofertę, dostosowaną specjalnie dla Twojej firmy.

Pomożemy Ci wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Już dziś dołącz do biało-niebieskiej rodziny i wspieraj drużynę ośmiokrotnego mistrza Polski.

Kontakt:
unia@hokej.pl
tel. 33 841 45 06

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.