Wszystkich kibiców zapraszamy do uczestnictwa w klubie „Klubie 100”. Grupuje on ludzi chcących kultywować bogate tradycje hokeja na lodzie w Oświęcimiu, wspierać rozwój klubu, proponować i wdrażać inicjatywy mające na celu rozwój organizacyjny i społeczny klubu oraz lokalnej społeczności.

Więcej informacji o tej inicjatywie tutaj https://unia-oswiecim.pl/klub-100/

previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

Dudas i Phillips odchodzą

Jesse Dudas i Zackary Phillips nie są już zawodnikami Re-Plast Unii Oświęcim. Kontrakty z oboma…

Zwycięstwo z Podhalem. Kompleks przełamany

W dobrych humorach wracają z Nowego Targu zawodnicy Re-Plast Unii Oświęcim. Biało-niebiescy rozbili Tauron Podhale…

Wziąć rewanż na „Szarotkach”

Dziś zostanie rozegrana 12. kolejka Polskiej Hokej Ligi. O 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się…

Superpuchar Polski. Bilety już dostępne

We wtorek, 19 października, w Hali Lodowej przy ulicy Chemików 4 zostanie rozegrany mecz o…

Poprzedni mecz

15 października 202118:00
0DNI
0G
0M
0S
Podhale Nowy Targ
Score
1
VS
6
Re-Plast Unia Oświęcim

Najbliższy mecz

17 października 202117:00
1DNI
3G
31M
20S
Re-Plast Unia Oświęcim
VS
Ciarko STS Sanok

Tabela wyników ekstraligi

Lp.ZespółMPKTBZBS
1GKS Katowice11243923
2KH Energa Toruń11224731
3GKS Tychy12203534
4JKH GKS Jastrzębie9183422
5Comarch Cracovia10172822
6Re-Plast Unia Oświęcim10153831
7Zagłębie Sosnowiec11133745
8Ciarko STS Sanok11123241
9Tauron Podhale Nowy Targ1131556

Drużyna

SPONSORZY I PARTNERZY

 
Sponsor Tytularny
 
 
 
Partner Strategiczny
 
SOK Oświęcim
 
Partner Główny