MENU...

Bilety na hokej
Bilety na hokej

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
UNII OŚWIĘCIM

Biało-niebiescy dziewięciokrotnie zdobyli tytuł mistrzów Polski. Po raz pierwszy ta sztuka udała im się w 1992 roku, gdy w finale play-off pokonali Naprzód Janów. W 1998 roku zespół z Chemików 4 przerwał hegemonię Podhala Nowy Targ i przez kolejnych siedem lat zasiadł na hokejowym tronie. W sezonie 2023/2024 po dwudziestu latach wrócił na hokejowy szczyt.

Nasz klub zdobył też dziewięć srebrnych medali i trzy brązowe. Dwukrotnie sięgnął po Puchar Polski.

W sezonie 1992/1993 zajął piąte miejsce w Pucharze Europy. Takim osiągnięciem nie może pochwalić się żaden polski klub.

Aktualności

Jeden cel. Zwycięstwo

Dziś zostanie rozegrany mecz 16. kolejki TAURON Hokej Ligi. O 18:00 Unia Oświęcim zmierzy się...

Wszystkiego najlepszego!

Dziś 25. urodziny obchodzi Jimi Rönkkönen. Naszemu napastnikowi życzymy przede wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia hokejowych...

Wszystkiego najlepszego!

Dziś 25. urodziny obchodzi Jakub Lewandowski. Naszemu napastnikowi życzymy przede wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia hokejowych...

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Tychy 16397529
2.GKS Katowice19348246
3.Polonia Bytom17337338
4. KH Energa Toruń16326840
5.ECZD Zagłębie Sosnowiec16317340
6.Unia Oświęcim15286349
7.Comarch Cracovia17234761
8.JKH GKS Jastrzębie16203044
9.STS Sanok1662370
10.Podhale Nowy Targ16020136

NAJBLIŻSZY MECZ...

13 listopada 2026 (piątek) 19:00

-
DNI
-
GODZIN
-
MINUT
-
SEKUND
JKH GKS Jastrzębie

Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
tel. +48 797 377 431
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...