Wszystkich kibiców zapraszamy do uczestnictwa w klubie „Klubie 100”. Grupuje on ludzi chcących kultywować bogate tradycje hokeja na lodzie w Oświęcimiu, wspierać rozwój klubu, proponować i wdrażać inicjatywy mające na celu rozwój organizacyjny i społeczny klubu oraz lokalnej społeczności.

Więcej informacji o tej inicjatywie tutaj https://unia-oswiecim.pl/klub-100/

previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

Starcie finalistów! Wyłączyć katowickich liderów

Dziś zostanie rozegrana 29. kolejka Polskiej Hokej Ligi. O 18:30 Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się…

Ukraiński obrońca powołany

Filip Pangiełow-Jułdaszew został powołany do reprezentacji Ukrainy na „Turniej Trzech Narodów”. Te zmagania będą rozgrywane…

Zwycięstwo po karnych

Re-Plast Unia Oświęcim pokonała na wyjeździe Tauron Podhale Nowy Targ 3:2 po rzutach karnych. Dla…

Pigułka statystyczna!

Za nami trzy rundy Polskiej Hokej Ligi! Czas więc rzucić okiem na to, jak gra…

Poprzedni mecz

4 grudnia 202219:00
0DNI
0G
0M
0S
Podhale Nowy Targ
Score
2
VS
3
Re-Plast Unia Oświęcim

Najbliższy mecz

6 grudnia 202218:30
0DNI
0G
25M
34S
GKS Katowice
VS
Re-Plast Unia Oświęcim

Tabela wyników ekstraligi

Lp.ZespółMPKTBZBS
1Re-Plast Unia Oświęcim255810654
2GKS Katowice24527649
3Comarch Cracovia25529360
4GKS Tychy25477050
5JKH GKS Jastrzębie24416554
6Marma Ciarko STS Sanok25325872
7Zagłębie Sosnowiec24225076
8KH Energa Toruń241662107
9Tauron Podhale Nowy Targ241044102

Drużyna

SPONSORZY I PARTNERZY

 
Sponsor Tytularny
 
 
 
Partner Strategiczny
 
SOK Oświęcim
 
Partner Główny