Wszystkich kibiców zapraszamy do uczestnictwa w klubie „Klubie 100”. Grupuje on ludzi chcących kultywować bogate tradycje hokeja na lodzie w Oświęcimiu, wspierać rozwój klubu, proponować i wdrażać inicjatywy mające na celu rozwój organizacyjny i społeczny klubu oraz lokalnej społeczności.

Więcej informacji o tej inicjatywie tutaj https://unia-oswiecim.pl/klub-100/

previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

Łukasz Krzemień po drugim meczu ćwierćfinałowym

Zawodnik Re-Plast Unii Oświęcim Łukasz Krzemień podsumowuje dwa pierwsze mecze fazy play-off w Polskiej Hokej…

Bez argumentów w drugim meczu

Nie udał się naszym hokeistom drugi mecz rywalizacji ćwierćfinałowej z GKS-em Katowice. Po wysokim zwycięstwie…

Pierwszy krok wykonany!

Za nami pierwszy mecz fazy play-off Polskiej Hokej Ligi. Pojedynek z katowicką GieKSą zakończył się…

Czas na play-offy! Pierwszy przystanek: Katowice!

W Katowicach rozpocznie się dla nas faza play-off Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2020/21. Pierwszy…

Poprzedni mecz

31 stycznia 202118:00
0DNI
0G
0M
0S
Podhale Nowy Targ
Score
1
VS
0
Re-Plast Unia Oświęcim

Najbliższy mecz

5 lutego 202120:15
0DNI
0G
0M
0S
JKH GKS Jastrzębie
Score
VS
Re-Plast Unia Oświęcim

Tabela wyników ekstraligi

Lp.ZespółMPKTBZBS
1JKH GKS Jastrzębie347814373
2GKS Tychy337613282
3KH Energa Toruń326311167
4Re-Plast Unia Oświęcim34599988
5GKS Katowice32579761
6Tauron Podhale Nowy Targ32549879
7Comarch Cracovia335311597
8Ciarko STS Sanok333265109
9Zagłębie Sosnowiec331770151
10GKH Stoczniowiec Gdańsk32636159

Drużyna

SPONSORZY I PARTNERZY

 
Sponsor Tytularny
 
 
 
Partner Strategiczny
 
SOK Oświęcim
 
Partner Główny

 
   
  

Clamare