Unia Oświęcim w siódmym meczu ćwierćfinału play-off przegrała na wyjeździe z Tauronem KH GKS-em Katowice 1:3. Biało-niebiescy zostali sklasyfikowani na ósmym miejscu.

Szefostwo Unii Oświęcim ustaliło ceny biletów na mecze ćwierćfinału play-off z Tauronem KH GKS-em Katowice.

Bilet normalny będzie można nabyć za 15 złotych, a ulgowy za 10 zł. Ten drugi przysługuje kobietom, uczniom, studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom, którzy ukończyli 65 lat.

previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

Skuteczny duet z nowymi umowami!

Pierwsze informacje z Chemików 4. W ekipie Unii Oświęcim zostają Martin Przygodzki i Aleksiej Trandin. Dziś…

Wszystkiego najlepszego!

Dziś swoje 19. urodziny obchodzi Sebastian Lipiński. Naszemu bramkarzowi życzymy przede wszystkim zdrowia, szczęścia i…

Prezes dziękuje za sezon 2018/2019

Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport, w formie listu podziękował wszystkim za sezon 2018/2019. Określił…

Dziękujemy!

Wszystkim kibicom dziękujemy za gorący doping i ogromne słowa wsparcia w fazie play-off. Mamy nadzieję,…

Poprzedni mecz

0DNI
0G
0M
0S
Unia Oświęcim
Score
3
VS
2
Cracovia
30 listopada 201819:00
Adres

Najbliższy mecz

6DNI
8G
16M
33S
GKS TYCHY
VS
UNIA OŚWIĘCIM
31 marca 201915:00

Tabela wyników ekstraligi

Lp.ZespółMPKTZPZPDZPRKPPDPPRKBZBS
1Tauron KH GKS42103337200020177
2GKS Tychy42102304313119986
3TatrySki Podhale42902710220115785
4JKH GKS42782312203212576
5Comarch Cracovia427221130143150103
6KH Energa Toruń426318182112138115
7MH Automatyka426118181032117110
8KS Unia425714193321139130
9Zagłębie424812232311108153
10Orlik Opole4226530313094210
11Węglokoks Kraj Polonia4218435210088248
12Kadra PZHL U23228218002039162

Drużyna

SPONSORZY I PARTNERZY