MENU...

Bilety na hokej
Bilety na hokej

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
UNII OŚWIĘCIM

Biało-niebiescy dziewięciokrotnie zdobyli tytuł mistrzów Polski. Po raz pierwszy ta sztuka udała im się w 1992 roku, gdy w finale play-off pokonali Naprzód Janów. W 1998 roku zespół z Chemików 4 przerwał hegemonię Podhala Nowy Targ i przez kolejnych siedem lat zasiadł na hokejowym tronie. W sezonie 2023/2024 po dwudziestu latach wrócił na hokejowy szczyt.

Nasz klub zdobył też dziewięć srebrnych medali i trzy brązowe. Dwukrotnie sięgnął po Puchar Polski.

W sezonie 1992/1993 zajął piąte miejsce w Pucharze Europy. Takim osiągnięciem nie może pochwalić się żaden polski klub.

Aktualności

Wszystkiego najlepszego!

Dziś 25. urodziny obchodzi Jimi Rönkkönen. Naszemu napastnikowi życzymy przede wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia hokejowych...

Wszystkiego najlepszego!

Dziś 25. urodziny obchodzi Jakub Lewandowski. Naszemu napastnikowi życzymy przede wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia hokejowych...

Wszystkiego najlepszego!

Dziś 19. urodziny obchodzi Maksymilian Mościcki. Naszemu obrońcy życzymy przede wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia...

Pięciu powołanych

Selekcjoner reprezentacji Polski Pekka Tirkkonen ogłosił dziś swoje powołania na turniej Europejski Puchar Narodów, który...

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Tychy 14336825
2.KH Energa Toruń14326330
3.Polonia Bytom15306732
4.ECZD Zagłębie Sosnowiec14286432
5.GKS Katowice16256941
6.Unia Oświęcim13224843
7.Comarch Cracovia15203856
8.JKH GKS Jastrzębie14202735
9.STS Sanok1331662
10.Podhale Nowy Targ14016120

NAJBLIŻSZY MECZ...

29 października 2026 (czwartek) 18:00

-
DNI
-
GODZIN
-
MINUT
-
SEKUND
Unia Oświęcim

Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
tel. +48 797 377 431
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...