Wanacki: Zwycięstwa budują atmosferę

Hokeiści Re-Plastu Unii Oświęcim pokonali na własnym lodzie GKS Katowice 6:2. Póki co był to ostatni z zaplanowanych meczów sparingowych.

Cieszymy się na pewno z dwóch pierwszych tercji, bo wypracowaliśmy sobie w nich dobry wynik, a nasza gra wyglądała naprawdę dobrze. Zwyciężyliśmy, a każda wygrana buduje pozytywną atmosferę

– ocenił Jakub Wanacki, kapitan Unii.

W trzeciej tercji biało-niebiescy wyraźnie spuścili z tonu. W ich grze pojawiła się nonszalancja i proste błędy. Jeden z nich zakończył się stratą bramki.

Jestem mniej zadowolony z trzeciej tercji, bo pozwoliliśmy katowiczanom na zbyt dużo. Dobra postawa w bramce Clarke’a Saundersa uchroniła nas przed tym, że nie wpadło więcej bramek. Mamy ostatni dzwonek na to, by wyciągnąć wnioski