MENU...

Zawodnik Re-Plast Unii w Szóstce Hokej.Netu

Portal Hokej.Net wybrał szóstkę najlepszych zawodników 27. kolejki Polskiej Hokej Ligi. W tym zestawieniu znalazł się jeden gracz Re-Plast Unii Oświęcim.

Dziennikarze największego i najbardziej popularnego serwisu hokejowego w Polsce wyróżnili obrońcę biało-niebieskich Kristapsa Jākobsonsa.

Poniżej przedstawiamy uzasadnienie tej nominacji.

Kristaps Jākobsons (Re-Plast Unia Oświęcim) [*2]
– Dobry obrońca to taki, który sumiennie wywiązuje się z zadań defensywnych, gra ofiarnie i skutecznie dobrze rozbija ataki rywali. Łotewski defensor spełnił te kryteria w wygranym 7:1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec, a na dodatek wpisał się do protokołu jako autor dwóch asyst. Jego wrzutkę, w 4. minucie, do bramki przekierował Michael Cichy, a siedem minut później miał udział przy golu Krystiana Dziubińskiego, który podwyższył na 4:0. W klasyfikacji plus/minus Jākobsons wypadł na +2.

Szóstka Hokej.Netu - 27. kolejka PHL

Nominowani:

Tomáš Fučík (GKS Tychy), Marcin Kolusz (GKS Katowice), Kristaps Jākobsons (Re-Plast Unia Oświęcim), Jakub Bukowski (GKS Tychy), Josef Mikyska (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie)

https://hokej.net/artykul/szostka-hokejnetu-27-kolejka-phl-5

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.