MENU...

Zawodnicy Unii powołani do kadry

Bramkarz Sebastian Lipiński i skrzydłowy Martin Przygodzki zostali powołani na zgrupowanie reprezentacji Polski, które odbędzie się w węgierskim Miszkolcu. Jego zwieńczeniem będą dwa sparingowe starcia z „bratankami”, które odbędą się 10 i 12 kwietnia.

Selekcjoner reprezentacji Polski powołał trzech bramkarzy, ośmiu obrońców i czternastu napastników. Wśród nich znalazło się dwóch zawodników Unii Oświęcim. Zgrupowanie rozpocznie się 8 kwietnia. Zbiórka zawodników o godzinie 8:00 na lodowisku Jantor.


Skład reprezentacji Polski:

Bramkarze:

Sebastian Lipiński (Unia Oświęcim), Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), David Zabolotny (EV Lindau/Niemcy).

Obrońcy:

Oskar Jaśkiewicz, Marcin Kolusz (obaj TatrySki Podhale Nowy Targ), Arkadiusz Kostek, Jakub Michałowski (obaj JKH GKS Jastrzębie), Oskar Krawczyk, Jakub Wanacki, Damian Tomasik (wszyscy Tauron KH GKS Katowice), Thomas Ziółkowski (Hannover Indians/Niemcy).

Napastnicy:

Krystian Dziubiński, Mateusz Michalski, Bartłomiej Neupauer (wszyscy TatrySki Podhale Nowy Targ), Tomasz Malasiński, Filip Starzyński, Patryk Wronka (wszyscy Tauron KH GKS Katowice), Łukasz Nalewajka, Radosław Nalewajka, Dominik Paś, Jan Sołtys, Kamil Wałęga (wszyscy JKH GKS Jastrzębie), Szymon Marzec (MH Automatyka Gdańsk), Martin Przygodzki (Unia Oświęcim), Alan Łyszczarczyk (Mississauga Steelheads/Kanada).

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.