MENU...

Zagłosuj na kapitana!

Krystian Dziubiński został nominowany w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca 2023 roku Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat. Zachęcamy więc do głosowania na podwójnego kapitana: naszego klubu i reprezentacji Polski!

Przypomnijmy, że „Dziubek” został uznany najlepszym napastnikiem Mistrzostw Świata Dywizji I Grupy A, które na przełomie kwietnia i maja odbyły się w Nottingham. Biało-czerwoni wywalczyli na nim awans do Elity.

Nasz zawodnik wygrał dwie najważniejsze klasyfikacje turnieju, a więc strzelecką i kanadyjską. W 5 meczach zgromadził 11 punktów, na które złożyło się 6 bramek i 5 asyst.

Pokażmy biało-niebieską siłę. Głosować można co 12 godzin ‼

https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/?fbclid=IwAR1nIXwzzWuLgjmrMJSeF5rD7y93AOUbrIb_uJ4rZP_iDno8k3rrqbANvdE

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.