MENU...

Turniej Finałowy PP – Ważna informacja dotycząca parkowania

Już w czwartek w Krynicy-Zdroju rozpoczyna się Turniej Finałowy Pucharu Polski, w którym o prestiżowe trofeum będą rywalizować GKS Katowice, Re-Plast Unia Oświęcim, GKS Tychy i JKH GKS Jastrzębie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi miejsc parkingowych.

Miasto Krynica-Zdrój apeluje do kibiców, aby z uwagi na sezon zimowy i wzmożony ruch w mieście, wyruszyli w podróż wcześniej.

Wjazd w ul. Dąbrowskiego w pobliżu Hali Lodowej MOSiR będzie niemożliwy lub bardzo utrudniony, a ulica Park Sportowy, przy której znajduje się lodowisko, będzie dostępna tylko dla pojazdów uprzywilejowanych.

Dlatego miasto Krynica-Zdrój zaleca poszukiwanie miejsc parkingowych w okolicach ulic Piłsudskiego, Pułaskiego, Podgórnej, Kościelnej, Cichej, Zdrojowej, Kościuszki i innych.

Przypominamy, że naszą drużynę w Turnieju Finałowym Pucharu Polski wspiera firma SPEC BAU Polska, która świadczy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.