MENU...

Przygodzki powołany

Selekcjoner reprezentacji Polski Tomek Valtonen ogłosił skład kadry na zgrupowanie w Toruniu i dwa towarzyskie mecze z Litwą. Powołanie otrzymał skrzydłowy Unii Oświęcim Martin Przygodzki.

Zgrupowanie w Toruniu odbędzie się w dniach 17-21 kwietnia, a dwa dni później biało-czerwoni udadzą się na Litwę, z którą w Wilnie rozegrają dwumecz. Będzie to ostatnia prosta przed rozgrywanymi w Estonii Mistrzostwami Świata Dywizji IB. Rozpoczną się one 28 kwietnia i potrwają do 4 maja.


Powołania na zgrupowanie w Toruniu:

Bramkarze: John Murray (GKS Tychy), Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Ondrej Raszka (JKH GKS Jastrzębie).

Obrońcy: Mateusz Bryk, Bartosz Ciura (obaj GKS Tychy), Marcin Kolusz, Oskar Jaśkiewicz, Robert Mrugała, Patryk Wajda (wszyscy TatrySki Podhale Nowy Targ), Arkadiusz Kostek (PGE Orlik Opole), Maciej Kruczek, Mateusz Rompkowski (obaj Comarch Cracovia), Jakub Michałowski (JKH GKS Jastrzębie).

Napastnicy: Adam Domogała, Paweł Zygmunt, Damian Kapica (wszyscy Comarch Cracovia), Krystian Dziubiński, Mateusz Michalski, Bartłomiej Neupauer, Krzysztof Zapała (wszyscy TatrySki Podhale Nowy Targ), Mateusz Gościński, Bartłomiej Jeziorski, Filip Komorski (wszyscy GKS Tychy), Alan Łyszczarczyk (Mississauga Steelheads/Kanada), Szymon Marzec (MH Automatyka Gdańsk), Martin Przygodzki (KS Unia Oświęcim), Tomasz Malasiński, Filip Starzyński, Patryk Wronka (wszyscy Tauron KH GKS Katowice).

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.