MENU...

Poważna kontuzja Piotrowicza

Damian Piotrowicz nie zagra już w tym sezonie. To efekt kontuzji, jakiej nabawił się w wygranym 3:0 starciu z Tauronem KH GKS-em Katowice.

27-letni skrzydłowy został ostro zaatakowany przez Mārisa Jassa, ale Paweł Breske i Przemysław Kępa nie dopatrzyli się w tym zagraniu faulu. Badanie rezonansem magnetycznym wykazało zerwanie więzadła krzyżowego przedniego i bocznego.

Damian Piotrowicz wystąpił w tym sezonie w 50 meczach, w których zdobył 16 punktów za 8 goli i 8 asyst. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.