MENU...

Półfinał Pucharu Polski z GKS-em Tychy

W dniach 28-30 grudnia na lodowisku w Krynicy-Zdroju zostanie rozegrany Turniej Finałowy Pucharu Polski. W półfinałach GKS Katowice zagra z JKH GKS-em Jastrzębie, a Re-Plast Unia Oświęcim z GKS-em Tychy, który broni tego trofeum.

Wszystkie spotkania zostaną pokazane w TVP Sport. Szczegółowy plan spotkań wraz z godzinami zamieszczamy poniżej.

Półfinał, czwartek, 28 grudnia, 18:30
GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie

Półfinał #2, piątek, 29 grudnia, 17:30
Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy

Finał
sobota, 30 grudnia, 17:30

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.