MENU...

Podziękowania dla Patryka

W piątek odbędzie się 24. kolejka TAURON Hokej Ligi. O 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się na własnym lodzie z Comarch Cracovią, a to spotkanie będzie miało szczególny wymiar.

Podczas jednej z przerw oficjalnie podziękujemy za grę Patrykowi Noworycie. 40-letni defensor przed rozpoczęciem obecnego sezonu zdecydował się zakończyć swoją bogatą sportową karierę.

Na taflach ekstraligi spędził 22 lata, będąc zawodnikiem dwóch klubów: Unii i Cracovii.

Rozegrał ponad 850 spotkań i zdobył w sumie 16 medali mistrzostw Polski, z czego aż 9 złotych. Zdobył dwa Puchary i dwa Superpuchary Polski.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.