MENU...

Pewne zwycięstwo i gol „Dziubka”

Reprezentacja Polski pokonała Koreę Południową 6:0 w sparingowym meczu przed turniejem prekwalifikacyjnych do Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Z dobrej strony w tym spotkaniu zaprezentował się Krystian Dziubiński, który miał udział przy dwóch golach.

Kapitan biało-czerwonych już w 4. minucie wyłożył gumę Bartłomiejowi Jeziorskiemu, który otworzył wynik spotkania.

W 17. minucie „Dziubek” wykorzystał sytuację sam na sam z koreańskim napastnikiem, podwyższając na 4:0.

„Orły” zmagania w turnieju prekwalifikacyjnym rozpoczną w czwartek o 16:30. Ich przeciwnikiem będzie Estonia.

Polska – Korea Południowa 6:0 (5:0, 0:0, 1:0)
1:0 Bartłomiej Jeziorski – Krystian Dziubiński, Marcin Kolusz (03:58),
2:0 Grzegorz Pasiut – Patryk Wronka, Bartosz Fraszko (09:21, 5/4),
3:0 Grzegorz Pasiut – Patryk Wronka, Bartosz Fraszko (15:15),
4:0 Krystian Dziubiński (16:37),
5:0 Patryk Krężołek – Marcin Horzelski, Mateusz Zieliński (18:23),
6:0 Bartosz Fraszko – Patryk Wronka, Grzegorz Pasiut (42:41, 5/4).

Sędziowali: Krzysztof Kozłowski, Paweł Kosidło (główni) – Mateusz Kucharewicz, Dariusz Pobożniak (liniowi).
Minuty karne: 4-8.
Strzały: 24-19.

Polska: M. Miarka (od 20:01 D. Zabolotny) – P. Wajda, K. Górny, B. Fraszko, G. Pasiut, P. Wronka – B. Ciura (2), O. Jaśkiewicz, D. Paś, K. Wałęga (2), P. Zygmunt – J. Wanacki, P. Dronia, M. Kolusz, K. Dziubiński, B. Jeziorski – M. Zieliński, M. Horzelski, P. Krężołek, R. Galant, M. Michalski.

Korea Południowa: Y. Seung Lee – H. Nam, H. Cheol Song, C. Lee (4), S. Kim (2), C. Lee – D. Lee, S. Jae Lee, J. Ahn, H. Lee, Y. Kang – H. Seok Jee, Y. Kong, S. Kim, S. Kim, S. Kim – H. Jeong, M. Lee (2), H. Kim, S. Bae.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.