Oświęcim gospodarzem Turnieju Finałowego Pucharu Polski

W dniach 28-30 grudnia na lodowisku w Oświęcimiu zostanie rozegrany Turniej Finałowy Pucharu Polski. W półfinałach GKS Katowice zagra z GKS Tychy, a Re-Plast Unia Oświęcim z Comarch Cracovią. Trofeum broni drużyna z Krakowa. Mecze będą transmitowane w TVP Sport.

Zgodnie z regulaminem w Turnieju Finałowym Pucharu Polski zagrają drużyny, które po dwóch rundach ligowych zmagań zajęły cztery najwyższe miejsca w tabeli Polskiej Hokej Ligi. W Oświęcimiu wystąpią GKS Katowice, Re-Plast Unia Oświęcim, Comarch Cracovia i GKS Tychy. W półfinałach dojdzie do meczów derbowych.

W środę, 28 grudnia na lodowisku w Oświęcimiu GKS Katowice zagra z GKS Tychy, a w czwartek, 29 grudnia Re-Plast Unia Oświęcim z Comarch Cracovią. Finał zaplanowany jest na piątek, 30 grudnia. Wszystkie mecze rozpoczną się o godz. 20:30 i będą transmitowane w TVP Sport.

W poprzednim sezonie Turniej Finałowy Pucharu Polski został rozegrany na bytomskim lodowisku. Cenne trofeum zdobyła Comarch Cracovia, która w finale pokonała KH Energę Toruń.

Comments are closed.