Ostatni mecz przy Chemików 4. Szansa na brąz

Dziś zostanie rozegrany drugi mecz rywalizacji o brązowy medal. O 18:00 TAURON Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się na własnym lodzie z Comarch Cracovią i jeśli pokona „Pasy”, zostanie sklasyfikowana na najniższym stopniu podium.

Podopieczni Nika Zupančiča wygrali pod Wawelem 3:2, pokazując nie lada charakter. Do 27. minuty przegrywali 0:2, ale udało im się powstać z kolan. Spora w tym zasługa Petera Bezuški, który zdobył dwie ważne bramki: kontaktową i tę dającą wyrównanie. W końcówce o losach spotkania przesądził Pawło Padakin popisując się przepięknym uderzeniem w okienko.

Dziś oświęcimianie zrobią wszystko, by po raz drugi pokonać Cracovię i odebrać brązowe medale. By tak się stało, biało-niebiescy muszą sumiennie wypełniać założenia taktyczne, wystrzegać się błędów w destrukcji i wykazać się skutecznością w ataku.

Ważne będzie też wyłączenie z gry Patryka Wronki i Alana Łyszczarczyka, którzy są ostatnio w dobrej formie.

Sędziami głównymi tego meczu będą Marcin Polak z Bytomia i Sebastian Kryś z Katowic. Na liniach zobaczymy Dariusza Pobożniaka i Mateusza Kucharewicza.

Spotkanie w Oświęcimiu rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja na platformie polskihokej.tv.

Bilety na ten mecz są dostępne na platformie BiletyNaHokej.pl (link) oraz w kasach od godziny 16:50.

Informujemy, że osoby posiadające kary „Klubu 100” lub karty VIP powinny posiadać przy sobie dokument tożsamości w przypadku kontroli przez ochronę i organizatora.

Comments are closed.