O ligowe punkty i lepszy byt bezdomnych zwierząt

Już jutro Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się na własnym lodzie z KH Energą Toruń. To spotkanie będzie miało charytatywny charakter, bo kibice będą mogli pomóc bezdomnym zwierzakom z oświęcimskiego schroniska! Zarząd przygotował też małą niespodziankę dla najmłodszych kibiców.

Drogi kibicu, zbliża się zima, więc naszego wsparcia coraz mocniej potrzebują porzucone zwierzęta. Jeśli tylko posiadasz niepotrzebne czyste ręczniki, prześcieradła czy koce przynieś je na wtorkowy mecz. Koty i psy przebywające w schronisku potrzebują też zapasu dobrej karmy, która pozwoli im przetrwać ten trudny czas

– informuje zarząd Re-Plast Unii Oświęcim.

Wolontariusze, ustawieni za strefą kas, będą odbierać od kibiców te nieco specyficzne datki.

W przypadku psów prosimy o nieprzynoszenie karmy „marketowej”, bo jest ona słabej jakości. Większość psów przebywa na zewnątrz i zmaga się z problemami zdrowotnymi, więc musi być karmiona w sposób zbilansowany

– wyjaśniają przedstawiciele schroniska.

Kibice, którzy obdarują oświęcimskie schronisko podczas wtorkowego meczu, będą mogli zakupić bilet na to spotkanie z 5 złotowym rabatem.

Zwierzaki ze schroniska będzie można też wesprzeć pieniężnie, wrzucając datek do specjalnie przygotowanych puszek.

Bilety na ten mecz dostępne są już platformie Bilety na Hokej oraz będzie je można nabyć w kasach, które otworzymy godzinę przed pierwszym wznowieniem.

Comments are closed.