Nasz zawodnik w Szóstce Hokej.Netu

Portal Hokej.Net wybrał szóstkę najlepszych zawodników 41. kolejki Polskiej Hokej Ligi. W tym zestawieniu znalazł się jeden gracz TAURON Re-Plast Unii Oświęcim.

Dziennikarze największego i najbardziej popularnego serwisu hokejowego w Polsce wyróżnili napastnika biało-niebieskich Krystiana Dziubińskiego.

Poniżej przedstawiamy uzasadnienie tej nominacji.

Krystian Dziubiński (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim) [*4]
– Biało-niebiescy, dzięki wyjazdowemu zwycięstwu nad JKH GKS-em Jastrzębie 4:3 po rzutach karnych, przełamali serię trzech porażek z rzędu. Sporą cegiełkę do tego zwycięstwa dołożył kapitan oświęcimian. To on, podczas gry w przewadze, idealnie dograł na lewy bulik do Pawła Padakina, który uderzeniem bez przyjęcia zdobył gola na 2:0. Z kolei w drugiej tercji sam wpisał się na listę strzelców, kiedy to skutecznie poprawił strzał Filippa Pangiełowa-Jułdaszewa. W pomeczowej serii rzutów karnych również nie zawiódł i oszukał rzucającego się na lód Bence Bálizsa.

Szóstka Hokej.Netu - 41. kolejka PHL

Nominowani:

John Murray (GKS Katowice), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Władysław Łysenko (Marma Ciarko STS Sanok), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Niki Koskinen (KH Energa Toruń).

https://hokej.net/artykul/szostka-hokejnetu-41-kolejka-phl-3

Comments are closed.