MENU...

Nasz zawodnik w Szóstce Hokej.Netu

Portal Hokej.Net wybrał szóstkę najlepszych zawodników 6. meczów półfinału play-off Polskiej Hokej Ligi. W tym zestawieniu znalazł się jeden gracz TAURON Re-Plast Unii Oświęcim.

Dziennikarze największego i najbardziej popularnego serwisu hokejowego w Polsce wyróżnili napastnika biało-niebieskich Tommiego Laakso.

Poniżej przedstawiamy uzasadnienie tej nominacji.

Tommi Laakso (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim)
– Mimo, iż oświęcimianie przegrali starcie „Świętej Wojny” 4:5 po dogrywce, to jednak sporo swojemu zespołowi pomógł Laakso. Dobrze zbudowany Fin dał biało-niebieskim kontaktową bramkę na 2:1 wykańczając dobrą akcję Dariusza Wanata. „Maczał” też palce przy trafieniu Krystiana Dziubińskiego, które dało Unii prowadzenie 4:3, bo bardzo dobrze popracował na tyskim bramkarzu.

6. mecze półfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

Nominowani:

Rok Stojanovič (Comarch Cracovia), Aleš Ježek (Comarch Cracovia), August Nilsson (GKS Tychy), Alan Łyszczarczyk (Comarch Cracovia), Filip Komorski (GKS Tychy), Tommi Laakso (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim).

https://hokej.net/artykul/6-mecze-polfinalu-play-off-szostka-hokejnetu-2

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.