Miłosz Noworyta zostaje. Na dwa lata!

Miłosz Noworyta to kolejny zawodnik, który zdecydował się przedłużyć swój kontrakt z TAURON Re-Plast Unii Oświęcim. Waleczny defensor złożył swój podpis pod dwuletnim kontraktem.

Miłosz jest wychowankiem naszego klubu, dlatego cieszymy się, że podpisał dwuletni kontrakt. Liczymy, że pod skrzydłami trenera Nika Zupančiča rozwinie swoje umiejętności

– informuje zarząd oświęcimskiego klubu.

Niespełna 24-letni defensor w poprzednim sezonie rozegrał w sumie 51 ligowych meczów. Zdobył w nich jednego gola i zanotował jedną asystę, a na ławce kar spędził 4 minuty.

Warto jednak zaznaczyć, że występował z reguły w czwartej formacji, która miała głównie defensywne zadania. Młodszy z braci Noworytów nie unikał ofiarnej gry i nie bał się blokować uderzeń rywali.

Przypomnijmy, że ważne kontrakty z naszym klubem mają też trenerzy Nik Zupančič i Krzysztof Majkowski, bramkarz Linus Lundin, obrońcy Kalle Valtola, Roman Diukow i Peter Bezuška oraz napastnicy Erik Ahopelto, Andrij Denyskin, Krystian Dziubiński, Łukasz Krzemień, Jan Sołtys i Adrian Prusak.

Comments are closed.