MENU...

Luty z biało-niebieskimi!

W lutym odbędzie się tylko sześć meczów TAURON Hokej Ligi. Trzy z nich nasz zespół rozegra w Hali Lodowej przy Chemików 4. Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę i co najważniejsze – terminy „domowych” spotkań.

Zmagania rozpoczynamy z wysokiego „C”. 1 lutego (czwartek) zmierzymy się z GKS-em Katowice i będzie to ostatnie starcie przed przerwą reprezentacyjną.

18 lutego zagramy z JKH GKS-em Jastrzębie, a tydzień później podejmiemy PZU Podhale Nowy Targ.

Sezon zasadniczy zakończy się 27 lutego. Wówczas na wyjeździe skrzyżujemy kije z KH Energą Toruń.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.