Konfrontacje ze „Stalowymi Piernikami”

Przed zawodnikami Re-Plast Unii kolejne dwa mecze sparingowe. Biało-niebiescy dziś i jutro podejmą na własnym lodzie KH Energę Toruń.

Ekipa z grodu Kopernika przed rozpoczęciem sezonu przeszła solidną przebudowę. Z zespołu odeszło kilku kluczowych zawodników na czele z bramkarzem Antonem Svenssonem, obrońcą Artiomem Smirnowem czy świetnymi napastnikami jak Dienis Sierguszkin i Jegor Fieofanow.

Do roszady doszło też na ławce trenerskiej, bowiem Juryja Czucha zastąpił fiński trener Jussi Tupamäki. Wszyscy zastanawiają się, jak pod jego wodzą będzie występowała ekipa „Stalowych Pierników”. Do tej pory torunianie trzykrotnie zmierzyli się z Zagłębiem Sosnowiec i wygrali dwa spotkania.

Spotkania z KH Energą Toruń odbędą się w czwartek o 18:00 i w piątek o 16:00.

Bilety na oba spotkania można nabyć przez internet na platformie biletynahokej.pl (link), w biurze klubu (8:00-15:00), a także w kasie, którą otworzymy godzinę przed rozpoczęciem każdego ze spotkań

– wyjaśnia Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

Wciąż można kupować karnety w cenach 400 zł (normalny) i 300 zł (ulgowy). Ich posiadacze obejrzą mecze sparingowe za darmo, po wcześniejszym okazaniu abonamentu.

Karnety będzie można nabyć też w kasie lodowiska, ale prosimy czynić to wówczas, gdy nie ma kolejek

– dodaje Paweł Kram.Comments are closed.