MENU...

Komunikat dotyczący zdrowia Kalle Valtoli

Informujemy, że dolegliwości zdrowotne, na które od pewnego czasu uskarżał się Kalle Valtola, wymagały interwencji chirurgicznej. Nasz obrońca jest już po zabiegu i według rokowań wróci do gry na przełomie października i listopada.

Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i formy formy, jaką prezentował w minionym sezonie.

Przypomnijmy, że fiński defensor był najskuteczniejszym i najlepiej punktującym (ex aequo z Carlem Ackeredem i Aleksim Varttinenem) obrońcą w TAURON Hokej Lidze.

W 59 meczach ligowych zgromadził 37 punktów za 15 bramek i 22 asysty.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Tychy 15367227
2.Polonia Bytom16337135
3.KH Energa Toruń15326534
4.GKS Katowice 18317543
5.ECZD Zagłębie Sosnowiec15286838
6.Unia Oświęcim14255447
7.Comarch Cracovia16232839
8.JKH GKS Jastrzębie15202839
9.STS Sanok1532068
10.Podhale Nowy Targ15018127

NAJBLIŻSZY MECZ...

31 października 2026 (sobota) 18:00

-
DNI
-
GODZIN
-
MINUT
-
SEKUND
Podhale Nowy Targ

Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
tel. +48 797 377 431
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...