Już dziś start turnieju „Małopolska Winter Cup”

Dziś rozpocznie się trzydniowy hokejowy piknik. W Hali Lodowej przy ulicy Chemików 4 zostanie rozegrany turniej „Małopolska Winter Cup University Ice Hockey Challenge” z udziałem ekip z Polski, Słowacji i Rumunii. Będzie też szereg innych atrakcji, łącznie ze spotkaniem z Aronem Chmielewskim, zawodnikiem HC Oceláři Trzyniec i reprezentacji Polski. Partnerem tytularnym turnieju zostało województwo małopolskie.

Zapraszamy wszystkich miłośników hokeja na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Hali Lodowej MOSiR w Oświęcimiu w dniach 10-12 lutego 2023 r. W ramach pikniku zimowego odbędzie się międzynarodowy turniej uniwersyteckiego hokeja „Małopolska Winter Cup University Ice Hockey Challenge”.

W turnieju wezmą udział z drużyny ze Słowacji: Gladiators Trenczyn i University Spartacus Koszyce, rumuńska Sapientia U23 oraz UHT Sabers Oświęcim. Będzie to świetna okazja, aby zobaczyć zawodników z różnych europejskich uniwersytetów.

W ten sportowy weekend odbędzie się również młodzieżowy camp hokejowy organizowany przez UKH Unia Oświęcim oraz spotkanie z gościem specjalnym – Aronem Chmielewskim, który opowie o swojej karierze i przekaże swoją bogatą wiedzę i doświadczenie.

W przerwach między zmaganiami sportowymi dla wszystkich odwiedzających dostępna będzie ślizgawka, zewnętrzna strefa piknikowa z muzyką na żywo, gorącymi napojami, grillowanymi kiełbaskami oraz prażonymi.

Organizatorzy przygotowali również konkursy z nagrodami dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na pełny atrakcji i emocji weekend całe rodziny i miłośników hokeja na lodzie w każdym wieku. Do zobaczenia na trybunach!

Brak opisu.

Comments are closed.