MENU...

Jākobsons z nowym kontraktem. Kadra skompletowana

Kristaps Jākobsons pozostanie zawodnikiem Re-Plast Unii Oświęcim. 26-letni Łotysz złożył podpis pod kontraktem, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2023/2024.

Jākobsons w poprzednim sezonie należał do grona czołowych defensorów biało-niebieskich i dołożył swoją cegiełkę do zdobycia brązowego medalu. Słynął z ofiarnej i ambitnej gry.

Łotewski defensor wystąpił w 54 meczach, w których zaksięgował 17 punktów za 2 bramki i 15 asyst. Na ławce kar spędził 24 minuty, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na +20.

Tym samym kadra zespołu na sezon 2023/2024 została już zamknięta.

Kadra Re-Plast Unii Oświęcim:

Bramkarze:
Linus Lundin, Robert Kowalówka, Filip Płonka.

Obrońcy:
Carl Ackered, Joonas Uimonen, Kalle Valtola, Peter Bezuška, Roman Diukow, Miłosz Noworyta, Kacper Prokopiak i Kacper Łukawski.

Napastnicy:
Daniel Olsson Trkulja, Mark Kaleinikovas, Henry Karjanainen, Villle Heikkinen, Erik Ahopelto, Andrij Denyskin, Kamil Sadłocha, Krystian Dziubiński, Sebastian Kowalówka, Łukasz Krzemień, Jan Sołtys, Dariusz Wanat, Adrian Prusak i Krzysztof Dudkiewicz.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.