Istotne starcie!

Dziś zostanie rozegrany piąty mecz półfinału play-off. O 18:00 TAURON Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się na własnym lodzie z GKS-em Tychy. Zwycięzca tego meczu będzie o krok od walki od złota.

Podopieczni Nika Zupančiča pojechali do Tychów z dwoma zwycięstwami. Niestety przegrali tam oba spotkania 2:5 (dwa gole do pustej bramki) i 1:2, bo zaprezentowali słabą skuteczność.

Dziś zapewne zrobią wszystko, by postawić trzeci krok – niezwykle istotny dla losów tej rywalizacji. By tak się stało, biało-niebiescy muszą wykazać się dojrzałą grą w destrukcji oraz skutecznością w ataku.

Istotne będzie również to, aby wyeliminować najmocniejsze punkty tyskiego zespołu. W bardzo dobrej formie jest atak Jean Dupuy, Alexandre Boivin i Christian Mroczkowski, który wielokrotnie dał się we znaki naszemu zespołowi. Bramki potrafią też zdobywać Roman Szturc, Filip Komorski i Bartłomiej Jeziorski.

Sędziami głównymi tego meczu będą Tomasz Radzik z Krynicy-Zdroju i Sebastian Kryś z Katowic. Na liniach zobaczymy Andrzeja Nenko i Michała Gernego.

Spotkanie w Oświęcimiu rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja na platformie polskihokej.tv.

Bilety na ten mecz są dostępne na platformie BiletyNaHokej.pl (link) oraz w kasach od godziny 16:40.

Informujemy, że osoby posiadające kary „Klubu 100” lub karty VIP powinny posiadać przy sobie dokument tożsamości w przypadku kontroli przez ochronę i organizatora.

Comments are closed.