Góralski teren

Dziś zostanie rozegrana 2. kolejka Polskiej Hokej Ligi. O 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się na wyjeździe z mającym wysokie aspiracje PZU Podhalem Nowy Targ.

Biało-niebiescy rozpoczęli nowy sezon od zwycięstwa na własnym lodzie z Zagłębiem Sosnowiec 6:3 i z pewnością będą chcieli kontynuować dobrą passę. Dziś przed nimi trudniejsze zadanie – delegacja do Nowego Targu.

PZU Podhale w tym sezonie typowane jest przez wielu ekspertów jako „czarny koń”. Nie ma w tym nic dziwnego, bo nowotarżanie wzmocnili swój skład doświadczonymi ligowcami jak Patryk Wronka i Damian Kapica. Są też gracze, którzy mają na swoim koncie występy w Unii, a wśród nich należy wymienić Michaela Cichego, Alexandra Szczechurę i Andreja Themára.

Górale do tej pory przegrali na wyjeździe z GKS-em Tychy 2:6, ale – jak zgodnie podkreślają – nie zasłużyli na tak wysokie „lanie”.

Jesteśmy więc przekonani, że dziś będą chcieli powetować sobie piątkową porażkę. Tym bardziej, że po raz pierwszy w tym sezonie zagrają przed własną publicznością.

Sędziami głównymi tego spotkania będą Krzysztof Kozłowski z Sosnowca i Paweł Breske z Jastrzębia-Zdroju. Na liniach zobaczymy Michała Żaka i Michała Kreta.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Transmisja w kanalepolskihokej.tv.

Comments are closed.