MENU...

Gole ze specjalną dedykacją

Patryk Malicki był jednym z ojców zwycięstwa z Tauronem KH GKS-em Katowice (5:2). 23-letni skrzydłowy zdobył dwie bramki. Komu je zadedykował?

Malicki w 11. minucie otworzył wynik spotkania, sprytnie dobijając strzał Dariusza Gruszki. Z kolei na początku drugiej odsłony pokonał Kevina Lindskouga w sytuacji sam na sam.

Bramki dedykuje mojemu tacie, bo 14 lutego minęła 18. rocznica jego śmierci, no i oczywiście mojej dziewczynie Natalii. Jednak nieważne jest to, kto strzela. Najważniejszy jest sukces osiągany przez zespół.

– powiedział Patryk Malicki.

W czwartek rywalizacja wróci do Katowic. Jak trzeba zagrać w „Satelicie”, by pokusić się o niespodziankę?

Najlepiej tak, jak w ostatnim starciu . Nie możemy grać z katowiczanami otwartego hokeja, bo to źle się dla nas skończy. Mogę obiecać, że na pewno damy z siebie wszystko i zrobimy wszystko, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony.

– dodał 23-letni napastnik.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00, a transmisję przeprowadzi z niego TVP Sport.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.