MENU...

Dziubiński wyżej niż Lewandowski!

Krystian Dziubiński zajął 12. miejsce w 89. edycji Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca 2023 roku.

Kapitan naszego klubu i reprezentacji Polski wyprzedził Roberta Lewandowskiego, Dawida Kubackiego i Ewę Swobodę, zbierając 24 495 głosów.

Wyniki plebiscytu:

  1. IGA ŚWIĄTEK (tenis) — 113 137 pkt
  2. Bartosz Zmarzlik (żużel) — 72 438
  3. Aleksander Śliwka (siatkówka) — 71 163
  4. Natalia Kaczmarek (lekkoatletyka) — 51 469
  5. Piotr Żyła (skoki narciarskie) — 45 432
  6. Wojciech Nowicki (lekkoatletyka) — 40 366
  7. Hubert Hurkacz (tenis) — 39 449
  8. Martyna Klatt i Helena Wiśniewska (kajakarstwo) — 35 947
  9. Renata Knapik-Miazga, Martyna Swatowska-Wenglarczyk, Magdalena Pawłowska, Ewa Trzebińska (szermierka) — 33 228
  10. Adrian Meronk (golf) — 32 237
  11. Magdalena Stysiak (siatkówka) — 28 298
  12. Krystian Dziubiński (hokej na lodzie) — 24 495
  13. Oskar Kwiatkowski (snowboard) — 23 773
  14. Krzysztof Chmielewski (pływanie) — 23 587
  15. Ewa Swoboda (lekkoatletyka) — 22 203
  16. Dawid Kubacki (skoki narciarskie) — 21 620
  17. Robert Lewandowski (piłka nożna) — 19 306
  18. Magda Linette (tenis) — 18 653
  19. Mateusz Ponitka (koszykówka) — 17 187
  20. Michał Bryl, Bartosz Łosiak (siatkówka plażowa) — 16 474

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.