MENU...

Dziubiński powołany!

Selekcjoner reprezentacji Polski Róbert Kaláber ogłosił swoje powołania na zgrupowanie w Sosnowcu oraz turniej prekwalifikacyjny do Zimowych Igrzysk Olimpijskich. W tym gronie znalazł się Krystian Dziubiński, kapitan Re-Plast Unii Oświęcim.

Zgrupowanie rozpocznie się 3 lutego i potrwa pięć dni. 8 lutego nasz zespół rozpocznie batalię o udział w ZIO w Mediolanie i Cortinie d’Ampezzo.

Powołanie od Róberta Kalábera otrzymał Krystian Dziubiński, który w tym sezonie rozegrał 21 ligowych meczów i zdobył w nich 16 bramek.

Z kolei na liście rezerwowej znaleźli się Łukasz Krzemień i Dariusz Wanat.

LISTA POWOŁANYCH

Bramkarze:

John Murray (GKS Katowice), Tomáš Fučík (GKS Tychy), David Zabolotny (EHC Freiburg).

Obrońcy:

Bartosz Ciura, Oskar Jaśkiewicz (obaj GKS Tychy), Kamil Górny, Arkadiusz Kostek, Patryk Wajda (wszyscy JKH GKS Jastrzębie), Jakub Wanacki (GKS Katowice), Marcin Horzelski (PZU Podhale Nowy Targ), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Paweł Dronia (Ravensburg Towerstars, DEL2).

Napastnicy:

Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartosz Fraszko, Mateusz Michalski, Grzegorz Pasiut (wszyscy GKS Katowice) Radosław Galant, Bartłomiej Jeziorski, (obaj GKS Tychy), Patryk Krężołek (Zagłębie Sosnowiec), Marcin Kolusz, Dominik Paś, Filip Starzyński (wszyscy JKH GKS Jastrzębie), Patryk Wronka (PZU Podhale Nowy Targ), Kamil Wałęga (HC Oceláři Trzyniec), Paweł Zygmunt (HC Litvinov, Czechy).

Lista rezerwowa:

Bramkarze: Maciej Miarka (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Lewartowski (GKS Tychy).

Obrońcy: Olaf Bizacki (GKS Tychy), Bartosz Florczak (Marma Ciarko STS Sanok), Adrian Jaworski, Oliwier Kurnicki (obaj KH Energa Toruń), Jauhienij Kamienieu (JKH GKS Jastrzębie).

Napastnicy: Mateusz Gościński, Filip Komorski (GKS Tychy), Łukasz Krzemień, Dariusz Wanat (obaj Re-Plast Unia Oświęcim), Igor Smal (GKS Katowice), Damian Tyczyński (Zagłębie Sosnowiec) Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie).

Harmonogram Turnieju Kwalifikacyjnego do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sosnowcu

Czwartek, 8 lutego

Polska – Estonia, godz. 16:30
Korea Południowa – Ukraina, godz. 20:00

Piątek, 9 lutego

Korea Południowa – Estonia, godz. 16:30
Polska – Ukraina, godz. 20:15

Niedziela, 11 lutego

Ukraina – Estonia, godz. 16:30
Polska – Korea Południowa, godz. 20:15

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.