Dwóch zawodników w Szóstce Hokej.Netu

Portal Hokej.Net wybrał szóstkę najlepszych zawodników 1. meczu półfinału play-off Polskiej Hokej Ligi. W tym zestawieniu znalazło się dwóch zawodników Re-Plast Unii Oświęcim.

Dziennikarze największego i najbardziej popularnego serwisu internetowego w Polsce, który poświęcony jest hokejowi na lodzie, wyróżnili obrońcę Maksima Rogowa i napastnika Victora Rollina Carlssona.

Poniżej przedstawiamy uzasadnienie tych nominacji.

Maksim Rogow (Re-Plast Unia Oświęcim) [*2]
– Biało-niebiescy po pełnym dramaturgii meczu pokonali na własnym lodzie JKH GKS Jastrzębie 3:2 po dogrywce. Jeszcze do 59. minuty przegrywali z ekipą mistrza Polski 0:2, a kontaktowego gola potężnym uderzeniem z linii zdobył właśnie Rogow. W całym spotkaniu zaprezentował się on z dobrej strony, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na +1.

Victor Rollin Carlsson (Re-Plast Unia Oświęcim) [*3]
– Powiedzmy to otwarcie: gdyby nie znakomita gra, pracowitość i spryt szwedzkiego środkowego Unia nie wygrałaby meczu z jastrzębianami. Rollin Carlsson najpierw asystował przy kontaktowym trafieniu Maksima Rogowa, później miał ogromny udział przy golu Aleksandra Strielcowa. Aż w końcu w dogrywce popisał się pięknym rajdem, po którym minął Gleba Bondaruka i zaskoczył Patrika Nechvátala.

Nominowani:

1. mecze półfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

https://hokej.net/artykul/1-mecze-polfinalu-play-off-szostka-hokejnetu-2?fbclid=IwAR1LCVN4ato2XKQScK9jTS4PVBXCftQa_p066K0qrFduMihgqz0sIeeIc1Y

Comments are closed.