Dwóch naszych zawodników w Szóstce Hokej.Netu

Portal Hokej.Net wybrał szóstkę najlepszych zawodników 2. meczów ćwierćfinałów play-off Polskiej Hokej Ligi. W tym zestawieniu znalazło się dwóch zawodników TAURON Re-Plast Unii Oświęcim.

Dziennikarze największego i najbardziej popularnego serwisu internetowego w Polsce, który poświęcony jest hokejowi na lodzie, wyróżnili bramkarza Kevina Lindskouga i napastnika Pawła Padakina.

Poniżej przedstawiamy uzasadnienie tych nominacji.

Kevin Linskoug (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim) [*6]
– Biało-niebiescy w drugim meczu ćwierćfinału play-off pokonali KH Energę Toruń 4:0. Kolejny dobry występ zaliczył Kevin Lindskoug, który tym razem obronił 26 uderzeń rywali i zachował drugie z rzędu czyste konto. Bronił z wyczuciem i ogromną dozą pewności siebie. Dodajmy, że szwedzki golkiper w dwóch pierwszych meczach ćwierćfinału zmagał się z przeziębieniem.

Pawło Padakin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim) [*4]
– Gdy przychodzą ważne mecze, można na niego liczyć. 28-letni skrzydłowy jest niezwykle waleczny, ambitny, dobrze kontroluje krążek i nie boi się niekonwencjonalnych rozwiązań. W drugim starciu ze “Stalowymi Piernikami” zdobył bramki na 1:0 i 2:0, które nadały ton wydarzeniom na lodzie. Najpierw sprytnie trącił gumę po wrzutce Michaela Cichego, a później – po podaniu lobem Krystiana Dziubińskiego – doszedł do sytuacji sam na sam i pokonał Marcusa Ekholma Roséna.

2. mecze ćwierćfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

Nominowani:

Kevin Linskoug (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Pawło Padakin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Filip Komorski (GKS Tychy), Alan Łyszczarczyk (Comarch Cracovia).

https://hokej.net/artykul/2-mecze-cwiercfinalu-play-off-szostka-hokejnetu-3

Comments are closed.