MENU...

Da Costa: Skupiamy się na pierwszym meczu

Hokeiści Re-Plast Unii Oświęcim w dobrych humorach wrócili z Katowic. Pokonali na wyjeździe mistrzów Polski 5:4 i jeszcze wygodniej rozsiedli się na fotelu lidera. Teraz mogą myśleć wyłącznie o rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego.

Niektóre rzeczy robiliśmy dobrze, niektóre gorzej. Ale ten mecz nam wyszedł, bo w „Satelicie” zawsze gra się wyjątkowo ciężko

– zaznaczył Teddy Da Costa, napastnik biało-niebieskich

W weekend wicemistrzów Polski czeka rywalizacja w półfinale Pucharu Kontynentalnego. Rywalami ekipy z Chemików 4 będą HK Nitra, HK Krzemieńczuk i Asiago Hockey.

Faworytem jest Nitra, to wicemistrz Słowacji i gospodarz całych zmagań. Jednak my na razie skupiamy się na pierwszym meczu

– dodał oświęcimski napastnik.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.