MENU...

Ceny biletów na mecze play-off

Szefostwo Unii Oświęcim ustaliło ceny biletów na mecze ćwierćfinału play-off. Biało-niebiescy zmierzą się w nim ze zwycięzcą sezonu zasadniczego – Tauronem KH GKS-em Katowice.

Bilet normalny będzie można nabyć za 15 złotych, a ulgowy za 10 zł.

Ten drugi przysługuje kobietom, uczniom, studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom, którzy ukończyli 65 lat.

Oświęcimski klub informuje też, że nie przyjmie zorganizowanej grupy kibiców Tauronu KH GKS-u Katowice.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.