Cała Unia wspiera Adriana!

„Cała Unia zawsze razem” – to nie tylko pusty slogan, ale i deklaracja, którą wszyscy sympatycy naszego klubu wspólnie skandują podczas akcji prowadzonych przez nasz klub. Teraz pomocy potrzebuje jeden z Was – kibiców Re-Plast Unii Oświęcim.

Adrian to bardzo sympatyczny i radosny kibic naszej drużyny. Niestety, z uwagi na swoją chorobę wymaga nowego, specjalistycznego wózka inwalidzkiego, którego koszt jest po prostu bardzo wysoki.

Wszyscy z Was na pewno bardzo dobrze znają Adriana i kojarzycie go z imprez kulturalnych, które odbywają się w naszym mieście i regionie. Dlatego też zgłaszamy się do Was z apelem i prośbą o wsparcie specjalnej zrzutki na specjalistyczny wózek dla naszego oddanego kibica Adriana.

Cel zbiórki jakim jest zebranie nieco ponad 25 tysięcy złotych jest bardzo blisko. Tego celu nie uda się jednak osiągnąć bez Waszej pomocy. Wciąż możecie wesprzeć zbiórkę dla Adriana. Wpłat dokonać możecie pod adresem oficjalnej zrzutki – LINK. Pod tym adresem przeczytać możecie historię Adriana oraz poznać go bliżej.

Comments are closed.