MENU...

„Beza” zostaje!

Kolejna dobra informacja dla kibiców Unii Oświęcim. W drużynie zostaje Peter Bezuška, czołowy defensor.

Doszliśmy do porozumienia w sprawie rocznego kontraktu

– powiedział Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

W poprzednim sezonie Bezuška należał do czołowych obrońców Unii. W 46 spotkaniach zdobył 6 goli i zanotował 20 asyst. Na ławce kar spędził 20 minut.


Obecna kadra Unii Oświęcim:

Bramkarze:

Sebastian Lipiński

Obrońcy:

Jakub Šaur, Peter Bezuška.

Napastnicy:

Patryk Malicki, Martin Przygodzki, Aleksiej Trandin, Peter Tabaček, Sebastian Kowalówka, Dariusz Wanat i Łukasz Krzemień.


Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.