MENU...

Raport z szatni. Poważna kontuzja Damiana Tyczyńskiego

Niestety, kontuzja Damiana Tyczyńskiego, której nabawił się w wygranym 3:2 spotkaniu z Comarch Cracovią, okazała się poważniejsza, niż wskazywały na to pierwsze diagnozy.

Badanie rezonansem magnetycznym wykazało uraz nogi, który wymaga operacji. Trzymamy kciuki za sprawną rehabilitację i najszybszy powrót do pełni zdrowia.

Damian, jesteśmy z Tobą! Wracaj do zdrowia!

Są również dobre wieści! Do treningów z drużyną wrócili Olaf Bizacki i Erik Ahopelto. O tym, kiedy obaj zawodnicy ponownie pojawią się na lodzie w meczu ligowym, zdecyduje sztab szkoleniowy.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Tychy 14336825
2.KH Energa Toruń14326330
3.Polonia Bytom15306732
4.ECZD Zagłębie Sosnowiec14286432
5.GKS Katowice16256941
6.Unia Oświęcim13224843
7.Comarch Cracovia15203856
8.JKH GKS Jastrzębie14202735
9.STS Sanok1331662
10.Podhale Nowy Targ14016120

NAJBLIŻSZY MECZ...

31 października 2026 (sobota) 18:00

-
DNI
-
GODZIN
-
MINUT
-
SEKUND
Podhale Nowy Targ

Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
tel. +48 797 377 431
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...