MENU...

Pożegnamy i podziękujemy!

Podczas piątkowego meczu Unia Oświęcim – GKS Tychy czeka nas wyjątkowy i wzruszający moment. Przed spotkaniem uroczyście pożegnamy Radosława Galanta, który przez dwa lata występował w naszym klubie, a w ostatnim sezonie był jego kapitanem.

W biało-niebieskich barwach rozegrał 94 ligowe mecze, zdobywając w nich 14 punktów za 7 goli i 7 kluczowych zagrań.

Największą część swojej kariery spędził w ekipie z Tychów. W ciągu piętnastu sezonów zdobył cztery mistrzostwa Polski, sześć Pucharów i cztery Superpuchary Polski.

Druga w tym sezonie odsłona Świętej Wojny rozpocznie się o godzinie 18:00.

Bilety na ten mecz wciąż można kupić na naszej platformie

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Tychy 15367227
2.Polonia Bytom16337135
3.KH Energa Toruń15326534
4.GKS Katowice 18317543
5.ECZD Zagłębie Sosnowiec15286838
6.Unia Oświęcim14255447
7.Comarch Cracovia16232839
8.JKH GKS Jastrzębie15202839
9.STS Sanok1532068
10.Podhale Nowy Targ15018127

NAJBLIŻSZY MECZ...

31 października 2026 (sobota) 18:00

-
DNI
-
GODZIN
-
MINUT
-
SEKUND
Podhale Nowy Targ

Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
tel. +48 797 377 431
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...