MENU...

Pięciu powołanych

Selekcjoner reprezentacji Polski Pekka Tirkkonen ogłosił dziś swoje powołania na turniej Europejski Puchar Narodów, który w dniach 5-7 listopada zostanie rozegrany w Sosnowcu.

W gronie powołanych znalazło się pięciu zawodników naszego klubu. Są nimi obrońcy: Olaf Bizacki i Bartosz Florczak, a także trzej napastnicy: Jakub Lewandowski, Damian Tyczyński i Jan Sołtys.

Na liście rezerwowej znaleźli się bramkarz Igor Tyczyński oraz środkowy Łukasz Krzemień.

Terminarz Sosnowiec Cup

Czwartek, 5 listopada
Wielka Brytania – Włochy, 16:00
Polska – Ukraina, 20:00

Piątek, 6 listopada
Wielka Brytania – Ukraina, 16:00
Polska – Włochy, 20:00

Sobota, 7 listopada
Polska – Wielka Brytania, 14:45
Włochy – Ukraina, 18:45

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Tychy 15367227
2.Polonia Bytom16337135
3.KH Energa Toruń15326534
4.GKS Katowice 18317543
5.ECZD Zagłębie Sosnowiec15286838
6.Unia Oświęcim14255447
7.Comarch Cracovia16232839
8.JKH GKS Jastrzębie15202839
9.STS Sanok1532068
10.Podhale Nowy Targ15018127

NAJBLIŻSZY MECZ...

31 października 2026 (sobota) 18:00

-
DNI
-
GODZIN
-
MINUT
-
SEKUND
Podhale Nowy Targ

Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
tel. +48 797 377 431
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...