MENU...

400 x Bezuška

W czwartkowym starciu z GKS-em Katowice (4:3 d.) swój czterechsetny mecz w polskiej ekstralidze, a zarazem w zespole oświęcimskiej Unii rozegrał Peter Bezuška. Gratulujemy!

Dla 30-letniego defensora jest to dziewiąty sezon, jaki spędza na polskich taflach. We wspomnianych 400 meczach strzelił 31 bramek i zanotował 107 asyst, a na ławce kar przesiedział 172 minuty.

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.