MENU...

2. Pozytywny Teddy Bear Toss – dla Zuzi!

W czwartek 7 grudnia stowarzyszenie Pozytywni wraz z zarządem Re-Plast Unia Oświęcim zachęcają do udziału w wydarzeniu 2. Pozytywny Teddy Bear Toss.

Akcja odbędzie się podczas meczu hokejowego Re-Plast Unia Oświęcim – Marma Ciarko STS Sanok.

Przyjdźcie na stoisko akcji „Wrzuć piątaka za Pluszaka” na oświęcimskiej Hali Lodowej. Zabierzcie zabawkę na trybuny, a następnie, wraz z innymi kibicami, poślijcie je na lód bo pierwszej bramce zdobytej przez biało-niebieskich.

Datki, które trafią do skarbonek za pluszaki zasilą konto Zuzi Musiał z Osieka, podopiecznej stowarzyszenia „Pozytywni”.

Po pierwszej tercji będzie można zdobyć świetne HOKEJOWE GADŻETY

Tego samego dnia, jak w ubiegłym roku – także w hali lodowej Pozytywni organizują akcję charytatywną #PodzielSięPozytywnie, czyli przynieś na lodowisko to, czego już nie potrzebujesz, między innymi:

– kwiaty doniczkowe
– rękodzieło
– gry i puzzle
– ceramikę
– bilety na koncerty / spektakle
– gadżety podpisane przez sławne osoby
– vouchery na usługi
– inne przedmioty, które są nowe lub w stanie idealnym

Z Twojego daru „Pozytywni” zrobią dobry pożytek, a to, co Ci zalegało w domu zyska drugie życie.

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Janusz Chwierut, prezydent Oświęcimia

Partnerzy medialni: Hokej.Net i FaktyOswiecim.pl

Sponsorzy i partnerzy...

Zobacz wszystkich...

TABELA WYNIKÓW EKSTRALIGI...

LP.ZESPÓŁMPKTBZBS
1.GKS Katowice378714694
2.Re-Plast Unia Oświęcim 377615097
3.GKS Tychy377211285
4.JKH GKS Jastrzębie3869145108
5.Comarch Cracovia3849117138
6.PZU Podhale Nowy Targ 3748129136
7.KH Energa Toruń3746105120
8.Zagłębie Sosnowiec3741100123
9.Marma Ciarko STS Sanok381667170

NAJBLIŻSZY MECZ...

23 lutego 2024 | 20:15

Comarch Cracovia
Re-Plast Unia Oświęcim

Kontakt...

Klub Hokejowy
Unia Oświęcim

ul. Chemików 4
32-600 Oświęcim

tel. +48 33 841 45 06
mail: unia@hokej.pl

Napisz do nas...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.