Wziąć rewanż

Dziś zostanie rozegrana 10. kolejka Polskiej Hokej Ligi. O 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się na własnym lodzie z KH Energą Toruń.

Podopieczni Toma Coolena po zwycięstwach z GKS-em Tychy (5:1) i GKS-em Katowice (4:2) są w dobrych nastrojach.

Te dwa zwycięstwa ze śląskimi ekipami pomogły nam wydostać się z dolnych rejonów tabeli i mam nadzieję, że przełożą się na poprawę atmosfery w zespole. Zwycięstwa najlepiej budują morale

– wyjaśnił Daniił Oriechin, skrzydłowy biało-niebieskich.

Dziś oświęcimianie zmierzą się z KH Energą Toruń, z którą na inaugurację sezonu przegrali 4:6. Nic więc dziwnego, że celem zespołu jest zwycięstwo.

„Stalowe Pierniki” mają na swoim koncie serię trzech porażek z rzędu i z pewnością dziś zrobią wszystko, by ją przełamać.

Wydaje się, że najmocniejszym punktem zespołu jest środkowy Kamil Kalinowski, który w 8 meczach zdobył 4 bramki i zanotował 3 asysty. Groźnymi napastnikami są też Estończyk Robert Arrak i Rosjanin Michaił Szabanow. Obaj dysponują kąśliwymi uderzeniami.

Sędziami głównymi tego spotkania będą Patryk Pyrskała i Mateusz Krzywda z Tychów. Na liniach zobaczymy Mateusza Kucharewicza i Michała Żaka. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja w kanale polskihokej.tv.

Bilety na ten mecz są dostępne na platformie BiletyNaHokej.pl (link)


Comments are closed.