Wykorzystać własny lód

Przed hokeistami Re-Plast Unii Oświęcim dwa pojedynki ćwierćfinałowe na własnym lodzie. To znakomita okazja, aby postawić dwa bardzo ważne kroki w kierunku awansu do półfinału Polskiej Hokej Ligi.

Za nami dwa mecze ćwierćfinałowe z GKS-em Katowice. Po spotkaniach w katowickiej Satelicie stan serii to 1:1. Teraz rywalizacja przenosi się do Oświęcimia.

Faza play-off rozpoczęła się dla naszych zawodników w najlepszy możliwy sposób. Potwierdziliśmy wysokie aspiracje, pewnie pokonując GieKSę 8:0. Po trzy punkty w tym meczu zanotowali Semen Garshin i Ryan Glenn, a cztery „oczka” do swojego konta dopisał Teddy da Costa.

Dzień później to jednak rywale posiadali wszystkie argumenty po swojej stronie. Mimo starań oświęcimianie przegrali to spotkanie 0:5.

Po dwóch meczach fazy play-off stan rywalizacji do czterech zwycięstw wynosi 1:1, a cała seria przenosi się do Oświęcimia.

Mecze na naszym terenie zaplanowano na niedzielę (17:00) i poniedziałek (18:00). Niestety, z uwagi na obowiązujące wytyczne związane z pandemią koronawirusa spotkania te odbędą się bez udziału publiczności. Oba będą jednak transmitowane przez platformę polskihokej.tv. Poniedziałkowy pojedynek będzie dodatkowo obsługiwany w systemie wielokamerowym.

Comments are closed.