Wybieramy Sportowca i Talent Małopolski 2021 w plebiscycie „Gazety Krakowskiej”

Trwa plebiscyt „Gazety Krakowskiej” na Sportowca i Talent Małopolski 2021. Wśród nominowanych są zawodnicy Re-Plast i UKH Unia Oświęcim. Pomóżmy im zaistnieć nie tylko na arenie wojewódzkiej, ale także i krajowej.

Dobiega końca etap powiatowy. Głosowanie w nim zakończy się 21 grudnia 2021, o godz. 21.30. Głosować można SMS, którego koszt wynosi tylko 2,46 z VAT. Należy go wysłać na numer 72355, wpisując w treści prefiks i kod przyporządkowany dla poszczególnego zawodnika. Kody widoczne są na telebimie. Ważne, żeby po prefiksie, a przed liczba, postawić kropkę.

Każdy z pewnością ma swojego ulubionego zawodnika, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko chwytać za telefony i odwdzięczyć się za dobrą grę. Regulamin plebiscytu, któremu patronuje rektor krakowskiej AWF, pozwala na udział tylko polskim zawodnikom.

Mistrz powiatu oświęcimskiego zakwalifikuje się na szczebel wojewódzki, z zachowaniem głosów z pierwszego etapu. To dlatego jest on tak ważny, aby zawodnik miał dobrą pozycję startową do walki z przedstawicielami innych regionów Małopolski.

Talenty Małopolski od razu walczą na szczeblu wojewódzkim, dlatego na nich głosować można do 30 grudnia 2021, do godz. 21.30, czyli do zakończenia drugiego etapu wśród sportowców-seniorów.

Trzech najlepszych zawodników etapu wojewódzkiego, zarówno wśród seniorów, jak i talentów, zakwalifikuje się na szczebel ogólnopolski. Tylko od WAS, drodzy kibice, zależy to, czy przedstawiciel oświęcimskiego hokeja zaistnieje na arenie krajowej, nie tylko senior, ale także młodzieżowiec.

Wyniki głosowania można śledzić na bieżąco na stronie

www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt

Comments are closed.