Wejść na zwycięską ścieżkę

Dziś zostanie rozegrana 4. kolejka Polskiej Hokej Ligi. O 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się na wyjeździe z Ciarko STS-em Sanok.

Biało-niebiescy przegrali dwa ostatnie spotkania (4:6 z KH Energą, 3:4 z Podhalem) i zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli. Dziś zrobią wszystko, by wkroczyć na zwycięską ścieżkę.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, gdzie popełniliśmy błędy. Po prostu musimy je wyeliminować i lepiej zaczynać spotkania. Na pewno nie od dwóch straconych goli, bo później ciężko się gra. Chociaż jesteśmy stroną dominującą, to później brakuje nam czasu, aby doprowadzić do remisu

– mówił Krystian Dziubiński, kapitan Unii.

Dzisiejszym rywalem oświęcimian będą, którzy są w jeszcze gorszej sytuacji. Ekipa dowodzona przez Marka Ziętarę przegrała ostatnie trzy mecze, zdobywając w nich zaledwie jednego gola.

Jakości zespołowi nie daje na razie ani Radosław Sawicki, który należał w poprzednim sezonie do grona najlepszych snajperów Polskiej Hokej Ligi, ani fiński zaciąg.

Sędziami głównymi tego spotkania będą Paweł Breske z Jastrzębia-Zdroju i Mateusz Krzywda z Tychów. Na liniach zobaczymy Wojciecha Czecha i Michała Żaka.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja w kanale polskihokej.tv.

Comments are closed.