Trzeci mecz i specjalny gość

W Polskiej Hokej Lidze trwa walka o tytuł mistrzowski. Rywalizacja w finale play-off przenosi się do Oświęcimia. W czwartek (godz. 17:15) i w piątek (20:00) Re-Plast Unia Oświęcim powalczy o to, aby wygrać dwa mecze z GKS-em i wyrównać stan rywalizacji.

Trzecie starcie tej serii rozpocznie się od symbolicznego rzucenia krążka na lód przez… Stanisława Małkowa. To trener, który 30 lat temu, poprowadził Unię do pierwszego w historii tytułu mistrzowskiego.

Warto wspomnieć, że po dwóch meczach podopieczni Toma Coolena przegrywają 0:2. Unia musi poszukać rozwiązania, by zaskoczyć rywali. Na tym etapie sezonu niezbędny jest żywiołowy doping kibiców, a w sprzedaży pozostało jeszcze po 700 biletów na oba mecze.

Można je kupić w biurze klubu, przez internet na portalu BiletyNaHokej.pl oraz przez w kasach, które otworzymy na półtorej godziny przed każdym z meczów.

Przypominamy, że wejściówki normalne na tę rundę zmagań kosztują 35 złotych, a ulgowe 30 zł.

Informujemy również, że posiadacze karnetów zachowują swoje miejscówki.

Z kolei członkowie „Klubu 100” mecze fazy play-off obejrzą za darmo i również będą mogli zasiąść na swoich ulubionych miejscach.

Członków „Klubu 100”, posiadaczy kart VIP oraz gości zawodników informujemy o tym, że na obiekt wejdą bez kolejki przez bramę zlokalizowaną od ulicy Chemików pomiędzy sektorami C i D


– wyjaśnia Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport, a następnie dodaje:

Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów potwierdzających tożsamość w przypadku kontroli przez służby zabezpieczające imprezę. Informujemy, że na lodowisko przy Chemików 4 nie zostaną wpuszczeni kibice gości.

Informujemy, że na całym obiekcie obowiązuje zakaz spożywania słonecznika. Na obiekt nie można wnosić też szkła i przedmiotów metalowych, jak termosy ‼

Comments are closed.