Trzech zawodników w Szóstce Hokej.Netu

Portal Hokej.Net wybrał szóstkę najlepszych zawodników 2. meczu półfinału play-off Polskiej Hokej Ligi. W tym zestawieniu znalazło się trzech zawodników Re-Plast Unii Oświęcim.

Dziennikarze największego i najbardziej popularnego serwisu internetowego w Polsce, który poświęcony jest hokejowi na lodzie, wyróżnili obrońcę Nikołaja Stasienkę oraz dwóch napastników: Aleksandra Strielcowa i Victora Rollina Carlssona.

Poniżej przedstawiamy uzasadnienie tych nominacji.

Nominowani:

Nikołaj Stasienko (Re-Plast Unia Oświęcim) [*2]
– O ile w pierwszym meczu z jastrzębianami do jego gry można było mieć sporo zastrzeżeń, to w drugim starciu zaprezentował się z naprawdę dobrej strony. Wykorzystywał swoje warunki fizyczne i pewnie zaprezentował się w destrukcji. Najlepiej świadczy o tym fakt, iż w klasyfikacji plus/minus wypadł na +2. Zaliczył też asystę pierwszego stopnia przy trafieniu Adriana Prusaka, które otworzyło wynik spotkania.

Victor Rollin Carlsson (Re-Plast Unia Oświęcim) [*4]
– Szwedzki skrzydłowy w fazie play-off jest w znakomitej formie! Trener Tom Coolen bardzo mu ufa, a ten rewanżuje się w najlepszy możliwy sposób. Dobrze prezentuje się po obu stronach tafli i strzela ważne gole. Rollin Carlsson w drugim meczu półfinału play-off z JKH GKS-em Jastrzębie (4:2) zdobył trzeciego gola dla swojego zespołu, który okazał się tym zwycięskim. Popisał się przepięknym uderzeniem z bekhendu.

Aleksandr Strielcow (Re-Plast Unia Oświęcim) [*3]
– Rosyjski skrzydłowy rywalizuje z Carlssonem o miano najlepszego strzelca biało-niebieskich. Starszy z bliźniaków w wygranym starciu z JKH GKS-em całkowicie przesądził o losach spotkania, pokonując Michała Kielera w sytuacji sam na sam. W całym spotkaniu grał bardzo ambitnie, z poświęceniem. Był ważnym elementem w układance trenera Re-Plast Unii.

2. mecze półfinału play-off – Szóstka Hokej.Netu

https://hokej.net/artykul/2-mecze-polfinalu-play-off-szostka-hokejnetu-2

Comments are closed.