„Święta Wojna”, Teddy Bear Toss i ostatnia szansa zakupu biletów na Puchar Polski!

W czwartek o 18:00 TAURON Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się na własnym lodzie z GKS-em Tychy. Podczas tego meczu wspólnie ze Stowarzyszeniem „Pozytywni” zostanie przeprowadzona akcja Teddy Bear Toss, a w przerwach kibice będą mogli kupić bilety na półfinałowy mecz Pucharu Polski.

Półfinałowy mecz z Comarch Cracovią odbędzie się 29 grudnia o godzinie 20:30. W sprzedaży jest jeszcze 400 biletów, a my zachęcamy wszystkich kibiców do uczestniczenia w tym widowisku i wspierania naszego zespołu

– informuje zarząd oświęcimskiego klubu.

Przypomnijmy, że bilety na półfinałowy mecz z Comarch Cracovią kosztować będą 35 złotych, a na finał 45 złotych.

Z uwagi na fakt, że mecze Turnieju Finałowego Pucharu Polski posiadają status spotkań podwyższonego ryzyka, kibice będą musieli podać swoje personalia oraz PESEL. Prosimy więc o zabranie dokumentów tożsamości.

Informujemy, że dane te będą weryfikowane przez służby porządkowe przy wejściu na Halę Lodową.

W piątek, zgodnie z wewnętrznymi ustaleniami, przekażemy całą listę uczestników tego wydarzenia służbom porządkowym.

– dodają oświęcimscy działacze.

Przypomnijmy, że darmowe wejście na pucharowe starcie przysługuje członkom „Klubu 100” regularnie opłacającym składki oraz posiadaczom karnetów VIP.

Podczas spotkania z GKS-em Tychy, ostatniego przed Świętami Bożego Narodzenia, zostanie zorganizowana akcja Teddy Bear Toss, o czym informowaliśmy już kilka dni temu.

Comments are closed.