Rusza sprzedaż karnetów!

Wiemy już, że rozgrywki Polskiej Hokej Ligi rozpoczną się 9 września. Tymczasem zarząd Re-Plast Unia Oświęcim ustalił ceny biletów i karnetów na mecze sezonu zasadniczego. Będzie je można nabyć już od najbliższej środy.

Wejściówki na pojedyncze spotkania będą kosztować 25 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy: dla młodzieży do lat 18 i emerytów powyżej 65. roku życia). Bilety na mecze sparingowe będą w jednej cenie – 15 złotych.

Za karnet normalny trzeba będzie zapłacić 400 złotych, z kolei ulgowy będzie kosztował 300 złotych. Będą one obowiązywać przez cały sezon zasadniczy, czyli 20 spotkań.

Utrzymaliśmy ceny karnetów z zeszłego roku. Przypominam, że do każdego abonamentu dołączona jest rezerwacja miejsca, a także pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze fazy play-off. Karnetowicze będą mogli obejrzeć za darmo mecze sparingowe, co przekłada się na sporą oszczędność czasu i pieniędzy

– wyjaśnia Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

Sprzedaż karnetów ruszy w najbliższą środę, 27 lipca, o godzinie 9:00. Przez pierwszy tydzień karnety będą mogły zakupić osoby, które posiadały je w poprzednim sezonie. Jeśli właściciele przebywają na urlopie, prosimy ich o kontakt mailowy ([email protected]) lub telefoniczny (+48 33 841 45 06).

Istnieje też możliwość zakupu jednego z dwunastu limitowanych Karnetów VIP, które upoważniają do oglądania spotkań z loży na balkonie oraz korzystania z kateringu. Koszt takiego abonamentu, obowiązującego przez cały sezon łącznie z play-offami, to 3000 złotych.

Wynajęcie sześcioosobowej loży na całe rozgrywki to wydatek rzędu 18 tysięcy złotych.

Harmonogram sprzedaży karnetów dla karnetowiczów z zeszłego roku:
27-29 lipca → 9:00-17:00
1-5 sierpnia →15:00-18:00

8 sierpnia ruszy regularna sprzedaż abonamentów. O godzinach poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

Comments are closed.