Próba generalna

Przed zawodnikami Re-Plast Unii ostatni mecz sparingowy. Biało-niebiescy dziś o 18:00 podejmą na własnym lodzie Zagłębie Sosnowiec.

Sosnowiczanie przed sezonem wzmocnili skład kilkoma doświadczonymi zawodnikami. Do ekipy z Zamkowej dołączyli trzej wartościowi obrońcy: Białorusin Nikita Mickiewicz oraz Bartłomiej Bychawski i Oskar Jaśkiewicz, czyli były i obecny reprezentant Polski.

Z kolei linię ataku wzmocnili Dominik Nahunko, Jarosław Rzeszutko, a także Martin Przygodzki i Damian Piotrowicz, którzy w poprzednim sezonie występowali w Re-Plast Unii.

W ekipie biało-niebieskich zabraknie jeszcze Ty’a Wisharta. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego jest za to Robert Kowalówka, którego uraz okazał się niegroźny.

Bilety na to spotkania można nabyć przez internet na platformie biletynahokej.pl (link), w biurze klubu (8:00-14:30), a także w kasie, którą otworzymy godzinę przed rozpoczęciem starcia z Zagłębiem

– wyjaśnia Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

Wciąż można kupować karnety w cenach 400 zł (normalny) i 300 zł (ulgowy). Ich posiadacze obejrzą mecze sparingowe za darmo, po wcześniejszym okazaniu abonamentu.

Comments are closed.