Postawić ostatni krok

Dziś zostanie rozegrany piąty mecz półfinału play-off. O 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się na własnym lodzie z JKH GKS-em Jastrzębie i stanie przed szansą wywalczenia awansu do finału.

Podopieczni Toma Coolena wykonali plan minimum i przywieźli znad czeskiej granicy jedno zwycięstwo, choć wyniki obu meczów rozstrzygnęły się dopiero w dogrywkach.

Dziś zrobią zapewne wszystko, by postawić ostatni krok. By tak się stało, biało-niebiescy muszą wykazać się dojrzałą grą w destrukcji oraz skutecznością w ataku.

Istotne będzie również to, aby wyeliminować najmocniejsze punkty sanockiego zespołu. W bardzo dobrej formie są napastnik Dominik Paś i Siarhiej Bahalejsza, którzy mogą pochwalić się średnią punktu na mecz. Ważnymi postaciami jastrzębskiej ofensywy są też Roman Rác i Martin Kasperlík.

Sędziami głównymi tego meczu będą Krzysztof Kozłowski z Sosnowca i Patryk Kasprzyk z Bydgoszczy. Na liniach zobaczymy Sławomira Szachniewicza i Michała Gernego.

Spotkanie w Oświęcimiu rozpoczną się o godzinie 18:00. Transmisja na platformie polskihokej.tv.

Bilety na ten mecz są dostępne na platformie BiletyNaHokej.pl (link) oraz w kasach od godziny 16:30.

Informujemy, że osoby posiadające kary „Klubu 100” lub karty VIP powinny posiadać przy sobie dokument tożsamości w przypadku kontroli przez ochronę i organizatora.


Comments are closed.